استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ”آرشان” به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

فروشگاه آرشان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

لطفا در تمای ایتم ها 2-1 درجه اختلاف رنگ و اندازه گیری در نظر بگیرید.

تمامی‌ سفارشات 4-3 روز کاری بعد از ثبت سفارش، ارسال میشوند. کد رهگیری مرسوله شما در پیج اینستاگرام استوری و هایلایت خواهد شد.
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده، در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

‌ارسال از شهر تبریز و با پست پیشتاز است اما در مواقع شلوغ مثل روزهای پایانی سال ممکن است ارسال از طریق تیپاکس هم مورد استفاده قرارگیرد.
زمان تحویل مرسوله طبق این رویه، حدود 1 الی 3 روز کاری برای استان اذربایجان شرقی و 3 الی 7 روز کاری برای سایر استان ها میباشد.
هرگونه تاخیر در دریافت بسته پس از ارسال و اشتراک کد رهگیری مرسوله،به عهده ی فروشگاه آرشان نبوده و باید از طریق اداره پست پیگیری شود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر ممکن هست قابل تحویل نبوده و از طرف اداره پست برگشت بخورد.
بنابراین لطفا قبل از ورود به صفحه پرداخت تمامی اطلاعات درج شده خود را مجدد چک بفرمایید

‌درصورت اشتباه کاربر در انتخاب سایز، رنگ ، تعداد و… به هیچ عنوان امکان مرجوعی و تعویض وجود ندارد پس در انتخاب دقت نموده و توضیحات محصولات را با دقت مطالعه کنید.

درصورت هر گونه عیب و نقص در محصولات یا بروز اشتباه از طرف فروشگاه آرشان در ارسال سفارشات، در صورتی که تا ۴۸ ساعت پس از تحویل اطلاع داده شود قابل تعویض یا مرجوعی میباشد.
مبلغ سفارشات مرجوعی پس از مرجوع کردن و دریافت کدمرسوله از مشتری ، تا ۴۸ ساعت پرداخت میشود.

کاربر بعد از ثبت و پرداخت، امکان ویرایش سفارش خود را ندارد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه